Dahlia has just enough money to buy either 6 pears and 20 oranges or 12 oranges and 11 pears.A pear…

Dahlia has just enough money to buy either 6 pears and 20 oranges or 12 oranges and 11 pears.A pear cost $0.80.How much does an orange cost